Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України, Український державний університет імені Михайла Драгоманова та кафедра інформаційних технологій і програмування запрошують Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика використання інформаційних технологій в умовах цифрової трансформації освіти» присвяченій пам’яті академіка АНВО України, доктора педагогічних наук, професора Рамського Юрія Савіяновича. Конференція буде проходити на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ) 29 червня 2023 р.

До участі в конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та закладів підвищення кваліфікації,

представники управлінь освіти різних рівнів, вчителі закладів загальної середньої освіти, працівники позашкільної освіти, аспіранти.

Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА. Кожен учасник конференції отримає електронний сертифікат та макетований збірник матеріалів конференції на електронну пошту.

👇